piątek, 8 kwietnia 2016

Któż spośród nas nie śnił o pięknej willi z basenem a około go nowoczesne sztachetki z PCV.Dzisiaj coraz częściej udaje się doprowadzić do realizacji te marzenia. Lecz razem z postawieniem basenu pojawia sie problem bezpieczeństwa dookoła basenu. Tyczy to głównie familij z dziećmi, albowiem trzeba zważać żeby któreś spośród nich nie wpadło do basenu.
Wybiegając naprzeciwko potrzebom posiadaczy basenów na rynku pojawiły się także ploty PCV na ogrodzenie i furtkę ze sztachetek
do basenów. Firmy produkcyjne dostarczają szeroki wachlarz wzorów płotków PCV na plot i furtkę ze sztachet, jednakże w zdecydowanej większości są to o szklane ewentualnie metalowe balustrady, przeważnie w białym kolorze.

główne role jakie spełniają nowoczesne ogrodzenie PCV i nie tylko.
    Niezależnie od tego z którego materiału sporządzone są balaski Winylowe na ogrodzenie i bramkę sztachetowa
    basenów to każde typy ogrodzenia spełniają kilka elementarnych funkcji:


  • są niezmiernie estetyczne

  • ogrodzenia są wykonane z wysokiej jakości surowców

  • umożliwiają wieloletnie użytkowanie bez konserwacji i regulacji

  • ogrodzenia posiadają zamek bezpieczeństwa ciężki do otwarcia przez dzieci

  • w przypadku balustrad metalowych wykonane są one z ocynkowanego metalu zaś następnie pomalowane proszkowo


Szklane ogrodzenia basenowe maja niesłychanie współczesny design i przy tym nie blokują widoczności a także zapewniają efekt otwartej przestrzeni.

Konstrukcja takiego ogrodzenia poza szyba o grubości 6, 10 względnie 12mm wykończonej na matowo albo wysoki połysk, tworzy się spośród różnego typu ram, zapinek oraz pozostałych elementów niezbędnych do montażu ogrodzenie plastikowe na ogrodzenie i furtę ze sztachet. Ramy konstrukcyjne poszczególnych paneli ogrodzeniowych wykonane są z glinu czy tez stali nierdzewnej o stopniu morskim co utwardza cala konstrukcje. Inne elementy ogrodzenia tj. klamry, maszty, ozdobniki i słupki wykonane są także z utwardzonego aluminium i polerowanej stali nierdzewnej.

��������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz